Z.P.U.H Konstal - Stanisław Filipek
kolonia Skrobów 104, 21-100 Lubartów
tel/fax (81) 854 54 36 tel. kom. 603 756 911, 609 304 304

Realizacje

Realizowaliśmy wykonanie konstrukcji stalowych wg. dokumentacji własnej, a także inwestora. (wykonujemy dokumentacje)

Oferta

Wykonujemy konstrukcje stalowe wraz z zabudową oraz komory przechowalnicze i mroźnicze. Świadczymy usługi spawalnicze, tokarskie, frezarskie oraz montażu płyt warstwowych.

Kontakt

W zakładce "Kontakt" znajdą Państwo szczegóły dotyczące dojazdu do siedziby firmy Z.P.U.H. Konstal

O firmie

Z.P.H.U Konstal świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji stalowych dla potrzeb przemysłu oraz budownictwa ogólnego

Firma i jej pracownicy dysponują bogatą wiedzą, doświadczeniem w branży, co pozwala realizować zarówno duże przedsięwzięcia inwestycyjne, jak i te mniejsze. Przez lata działalności zdobyliśmy zaufanie wielu kontrahentów. Potrafiliśmy poradzić sobie z wieloma wyzwaniami - czekamy na kolejne.

Oferując Klientom kompleksowe usługi związane z konstrukcjami stalowymi Z.P.H.U Konstal stale rozwijał własne zaplecze technologiczne. Obecnie dysponujemy wieloma zaawansowanymi urządzeniami umożliwiającymi nam realizować nawet najtrudniejsze zlecenia.

Poza urządzeniami w szczególności dbamy o rozwój naszych pracowników. Dysponujemy specjalistami w swoich dziedzinach. Ciągłość w wykonywaniu przez nas zleceń świadczy o dużym zapotrzebowaniu rynku na profesjonalistów.

Naszym dużym atutem jest kompleksowość wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy w stanie podejmować się prac od projektu, poprzez fachowe wykonawstwo a kończąc na montażu przygotowanych konstrukcji stalowych.

Konstrukcje stalowe

Gwarancja zadowolenia